![FB_IMG_1637558522940](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2021/11/FB_IMG_1637558522940-768x860.jpg)
Цього вечора небо засяяло ще яскравіше, адже сьогодні дуже яскраво засіяла ще одна зірочка – Анастасія Білатчук, переможниця обласфестивалю-конкурсуного “Буковинська зіронька”.Настуня, ти була дійсно найкраща та виправдала всі наші надії та сподівання. Ми в тебе вірили і не дарма, адже знову перемога за нами! Наше 1 місце!
Величезна подяка за допомогу та підтримку нашим учням Катану Вадиму, Слободяну Олегу та Лисій Олександрі. Без вас ми б сьогодні не впоралися. Ви всі великі молодці!