Archive for Листопад 24th, 2021

Ігрова діяльність – це основна діяльність дітей дошкільного віку.

Вона сприяє розвитку здібностей дітей, допомагає розширенню знань, умінь та навичок,   вчить аналізувати, синтезувати, порівнювати, висловлювати свою думку.  Саме в грі дитина може отримані знання використати на практиці

Тому перед кожним педагогам дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії № 6 «Берегиня» стоїть завдання – створити в групі таке розвивальне предметно – ігрове середовище, яке б дало дитині можливість в невимушеній формі відтворити світ, засвоїти моральні норми поведінки, використовувати  набуті знання у практичній діяльності.

Педагогами закладу проведено цикл відкритих переглядів до педагогічної ради «Ігри як засіб соціалізації дошкільників»  в яких  обмінялися досвідом використання різних видів ігор у роботі з дітьми, особливо театралізованих. Read more »