Про нас

Мальовничий куточок Чернівців, гаптований айстрами та чорнобривцями, помережаний безліччю вулиць, вуличок і провулків… Так, мова йде про самобутню і стародавню Садгору. Проте, нині це – сучасний, промисловий, культурний і освітній осередок, куди з центру щоранку курсують переповнені маршрутні таксі. 6 шкіл чекають своїх учнів, проте дуже скрутно доводиться нашій малечі. Адже 3 найближчі ДУ не мають змоги прийняти всіх бажаючих малюків.

І ось, маємо нагоду вітати з новосіллям! Вперше за останні 20 років на базі ЗОШ №34, яка реорганізовується у НВК «Берегиня» відкривається 4 садкові групи. З метою оптимізації навчально – виховного процесу та охоплення навчанням дітей дошкільного віку було ухвалено рішення 56 сесії V скликання ЧМР від 26.08. 2010 р. «Про реорганізацію загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №34 Чернівецької міської ради шляхом перетворення в комунальний дошкільний – загальноосвітній навчальний заклад «Навчально – виховний комплекс «Берегиня» Чернівецької міської ради» про відкриття першого в місті такого типу. У затишних, теплих, просторих приміщеннях діти будуть оточені турботою і з радістю пізнаватимуть світ.

Тут все передбачено для зручності, безпеки і гармонійного розвитку дитини. Оновлені та утеплені ігрові кімнати, спальні, обладнані сучасною сантехнікою вбиральні, а також закуплені нові дитячі меблі.
Подвір’я садка – справжній фруктовий сад, поруч гральний майданчик з гіркою і гойдалками. У затінку саду височіє пам’ятник Макаренку, який ніби пильнує за своїми вихованцями.

Дружній та творчий тандем вчителів комплексу забезпечать всебічний і гармонійний розвиток маленьких чернівчан. Діти матимуть змогу граючись навчатись і легко адаптуються до шкільного життя.
Важливо й те, що вихованці цього садка займатимуться не лише базовими дисциплінами довкілля, але й хореографією, логікою, англійською мовою. Школярі ж стануть малюкам старшими товаришами, які залюбки організують пізнавально – розважальні заходи: лялькові вистави, спортивні естафети, ігрові хвилинки, конкурси і концерти.

У сонячних променях виблискує свіжа зелень саду, серед якого у віночку квітників красується ошатна будівля, схожа на палац із дитячих казок. Тут музика дитячого сміху, захоплена тиша уроку, солодкі пахощі теплого молока і матусиних пиріжків.

Це – НВК «Берегиня», ми виховуємо, навчаємо і любимо наших дітей!