Archive for Листопад 25th, 2021

Психолого-педагогічний консиліум “Адаптація п’ятикласників”

Перехід учнів із початкової школи до середньої справедливо вважається кризовим періодом. Адаптація – це процес пристосування індивіда до умов і вимог нового середовища, умов життя і діяльності.
Для багатьох п’ятикласників, які навчалися спочатку в одного вчителя, перехід до кількох учителів з різними вимогами, різними характерами, різним стилем викладання є зовнішнім показником їхнього дорослішання, але разом із цим і фактором тривожності і проблемності.
Учневі необхідно розв’язати проблеми не тільки організаційного характеру, а й психологічного. Тому, саме з метою успішної адаптації п’ятикласників до навчання в середній ланці , у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” протягом вересня- листопада створювалися всі належні умови. Обговорили результати адаптації, проблеми, які ще залишилися невирішеними та розглянули шляхи їх розв’язання під час психолого-педагогічного консиліуму “Адаптація п’ятикласників” 25 листопада 2021 року.
Результати консиліуму – здобувачам освіти 5 класу у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” навчатися комфортно і вони з легкістю подолали всі труднощі адаптації.