Archive for Листопад 23rd, 2021

Змагання з баскетболу (в рамках міської Гімназіади)

Вітаємо команду хлопців Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” із участь у змаганнях з баскетболу (3 х 3) в рамках міської Гімназіади школярів у 2021- 2022 н.р. , які відбулися 23 листопада 2021 р.
Ви досить гідно представили наш заклад та показали хороший результат. Молодці!

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”

завантаження (2)

В період з 15 листопада по 21 листопада 2021 року у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” пройшов Тижнень знань з основ безпеки життєдіяльності. Метою тематичного тижня було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризації основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді, розвитку в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя та виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.
Береженого Бог береже! Read more »