Archive for Листопад 29th, 2021

Тиждень ввічливості та толерантності

55555

Тиждень ввічливості та толерантностіЗ 15 листопада по 19 листопада 2021 року в дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії № 6 «Берегиня» проведено тематичний тиждень «Виховуємо толерантність та ввічливість».

Виховання толерантності та ввічливості на сьогоднішній день є однією з найважливіших проблем. Тому основне завдання кожного педагога закладу – це створити позитивний настрій у дітей, викликати емоційну чуйність, розвивати комунікативні навички, дотримуватись етичних норм спілкування, правил ввічливості, хороших манер.
Протягом Тижня педагоги закладу прагнули сформувати в дітей моральні цінності: поважати людей, ввічливо спілкуватись, поважати думку іншого, допомагати один одному, дотримуватись порядку.
З дітьми було проведено різноманітні заходи: заняття, бесіди, дидактичні ігри , вправи, сюжетні та театралізовані ігри , читання художніх творів, загадки, перегляд мультфільмів, розв’язування ситуаційних завдань.
Діти з цікавістю подорожували у у країну Ввічливості та Доброти.

Давайте згадаємо чарівні слова, які необхідно вживати протягом дня!

Вранці:
«Доброго ранку», «Я рада тебе бачити», «Здрастуй», «Як ти себе почуваєш?»
За сніданком, обідом, вечерею:
«Приємного апетиту», «Дякую», «Спасибі», «Дозволь за тобою позалицятися», «Все було дуже смачно».
Під час спілкування:
«Дозволь», «Будь ласка», «будь Ласка, «Вибач», «Перепрошую», «Якщо тебе не утруднить», «Прошу вибачення».
Після тихої години:
«Як спалося?», «Як твоє здоров’я?»

Будьте завжди ввічливі та толерантні !!!