![FB_IMG_1713127470424](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/FB_IMG_1713127470424-768x1024.jpg)
із 3 місцем у міській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Молодці!!!! Не зупиняйтеся на досягнутому!
Нехай старт у цьому конкурсі буде вдалим!
із 3 місцем у міській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Молодці!!!! Не зупиняйтеся на досягнутому!
Нехай старт у цьому конкурсі буде вдалим!