Archive for Квітень 22nd, 2024

Найбільший урок у Світі

FB_IMG_1713779519218

Про Цілі Сталого Розвитку учні Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” знають і уже другий рік поспіль доєднуються до участі у проєкті “Найбільший Уроці у Світі”, організатором якого є міжнародна молодіжна організація АЙСЕК!
Якщо Найбільший урок – значить він дійсно має бути НАЙБІЛЬШИМ, саме тому цьогоріч у нашому закладі до нього доєдналися усі класи : від 1 до 9.
Освіта, навчання – це надзвичайно важливо, ще й під час війни, адже кому як не нашим дітям буде розбудовувати нашу країну та піднімати її із руїн після ПЕРЕМОГИ. Саме тому, мабуть, цього року “Найбільший Урок у Світі” розкриває 4 Ціль сталого розвитку: “Якісна освіта – забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх”. Щира вдячність амбасадорам організації АЙСЕК зі цікаві та змістовні уроки і співпрацю!

World’s Largest Lesson – всесвітня ініціатива, що спрямована на поширення обізнаності про Цілі Сталого Розвитку серед молоді, щоб надихнути їх стати тим поколінням, що покращує світ і саме такими і будуть наші учні.
Ми у це віримо і все можливе робимо для цього.

Просто феєричний день

FB_IMG_1713860602051

Сьогодні на Другому Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі “УКРАЇНА ЄДНАЄ. UA UNITED” , який уже третій день поспіль проходить у м. Чернівці (директор Оксана Первова-Рошка Oksana Pervova-Roshka ) в бій пішли вокалісти Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” під вмілим керівництвом вчителя музичного мистецтва нашого закладу Наталії Козловської.

Наші дівчатка сьогодні деб’ютували із новими музичними творами, а саме: Вікторія Марчук виконувала пісню “Очі на піску (слова Юрій Рибчинський, музика Ігор Поклад) , а Софія Лиса – пісню “Пташка” ( слова та музика Валерія Фурман, Олександр Василенко).

Хоча деб’ют виконання, але досить успішний!

Отже, вітаємо Наталію Козловську та наших талановитих дівчаток:

CОФІЮ ЛИСУ із 1 місцем на фестивалі-конкурсі “УКРАЇНА ЄДНАЄ. UA UNITED” та спецпризом від ГО “Шлях до зірок” за багатогранність таланту, харизматичність та любов до української культури та

ВІКТОРІЮ МАРЧУК із ГРАН-ПРІ фестивалю-конкурсу “УКРАЇНА ЄДНАЄ. UA UNITED” та подякою Департаменту соціальноїх політики Чернівецької міської ради за високий професіоналізм, майстерність, вагомий внесок у збереження і розвиток культури України, активну громадську діяльність, патріотизм .

Щира вдячність батькам дівчаток за підтримку талантів та вклад у дітей і організаторам фестивалю за чудовий фестиваль-конкурс.

Які ж талановиті діти навчаються у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”!