Archive for Квітень 23rd, 2024

Безпека дитини- це основне на сьогоднішній день

FB_IMG_1714588049314

Для розширення знань дітей , як діяти в різних складних ситуаціях , в дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії #6 «Берегиня» з 15.04.2024р. по 19.04.2024р. проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності дитини. Діти отримали знання, уміння та розуміння важливості збереження свого життя та здоров‘я.

Співпраця Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” із закладами освіти міста Чернівці.

FB_IMG_1713861550368

У День Землі 22 квітня у Чернівецьку гімназію №6 “Берегиня” завітала АНГЕЛІНА ЯКУБЧАК, студентка групи Д125 Чернівецького фахового коледжу Львівського національного університету природокористування Чернівецький коледж Львівського національного аграрного університету . І прийшла вона не просто так, а з крутими тематичними активностями. Бесіда про Міжнародний день Землі, морський бій “За чисте довкілля”, гра “Правильно сортуй сміття”, рухові активності на екологічну тематику та майстер-клас “Планета Земля” – це все, учасниками чого були наші другокласники. Цікаво, весело, пізнавально, інформаційно.

P. S. А так приємно, коли ваші ж випускники, в минулому учасники екологічної бригади та конкурсу “Земля – наш спільний дім” не залишили те, що робили у “Берегині”, а продовжують проводити таку круті інформаційні заходи на екологічну тематику уже теперішнім учням закладу.

Учням другого класу усе сподобалося – ці щирі дитячі емоції!!!!!

Дякуємо , Ангеліно Віталіївно, за проведені тематичні активності!

22 квітня – Міжнародний день Землі.

FB_IMG_1713861264467

22 квітня – Міжнародний день Землі.

Це день, коли людство зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення. По всьому світу люди висаджують дерева, прибирають парки, сквери та водойми. У Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” також пройшло ряд тематичних активностей. Ми обов’язково збережемо наш дім, виженемо з нього ворога та почнемо відновлювати багату українську природу.