Archive for Квітень 20th, 2024

Якщо учні активні, то вони активні у всьому!

FB_IMG_1713859981956

Цього разу наші дев’ятикласники Яна, Анастасія, Тимур, Олександра та Євгенія із потужною групою підтримки на огляді проєктів із соціального шкільного підприємництва «Нові можливості». А презентували наші учні проєкт “ВІП” (Вироби Іграшки Позитив), який впроваджується у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”.

За активною та успішною молоддю наше майбутнє!

P.S. А хто бажає придбати дитячі вироби – звертайтеся у Чернівецьку гімназію №6 “Берегиня” 😉

Приймаємо вітання!

Юні дослідники Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” і на обласному етапі засвітилися яскраво!

Із двох учасників із нашого закладу обласного етапу даного конкурсу у нас два ПЕРШІ місця!

Щирі вітання із перемогою на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько- експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»: Лисій Софії та Ларисі Фіголь із 1 місцем у номінації “Охорона здоров’я”

та Шевчук Алісі та Галині Максимюк із 1 місцем у номінації “Народознавство та краєзнаєство”. Успіху на Всеукраїнському етапі даного конкурсі! Ми віримо у наших учнів!