![FB_IMG_1713126882542](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/FB_IMG_1713126882542-768x1024.jpg)
Чого лише не досліджували наші діти уже! 😁 “У великих дозах отрута, у малих ліки, або гаджетозалежність – дитяча хвороба сучасності”, “Рукотворне диво – писанка”, “Вплив рослин на якість повітря у приміщенні”, “Сонячна енергія. Вивчення ефективності сонячних панелей при різних умовах” – саме ці теми підняли учні Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” цьогоріч на цьому конкурсі.
Різні теми, різні номінації, різні учні, різні керівник дослідницьких робіт, але мета одна – дослідити та презентувати власні напрацювання, ну і вдала участь у конкурсі “Юний дослідник”.
І думаю, що нам це вдалося! 👍
Результатів очікуємо!