Вдалий дебют!!!! У цьому навчальному році лише почали впроваджувати у шкільне життя Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”) і досить хороший СТАРТ!
За результатами обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) молодшої вікової групи наші “Буковинські соколята” (керівник Данилюк Мар’яна Іллівна) на 4 місці із 34! ВІТАЄМО!!!!!
Великі молодці!
Продовжуйте в тому ж дусі і однозназно буде: “В єдності – сила! В силі – перемога!”
Переглянути звіт про пророблену роботу можна за посиланням:
![](https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347638774_1418126042297478_5512947936649660887_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=lmGnuo4R7sgAX-_Ok8a&_nc_ht=scontent-mad1-1.xx&oh=00_AfC2Y1wcDMtmMc_Hq7SXeCMayWYztvOMs0L3pTYOVPauBA&oe=647D5237)
![](https://scontent-mad2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347801568_1687588075035180_6199959758014822923_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=tJzCtYQ20v0AX8k_3cU&_nc_ht=scontent-mad2-1.xx&oh=00_AfCjpN8SNawVHg9k6EOMgWDorFK11bcGS5jdKDRrH4yfAw&oe=647CCE4F)