Archive for Травень 17th, 2023

Духовний розвиток дітей важливий! День Біблії у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”

Цікавий День цивільного захисту у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”! Здобуваємо знання і вміння з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій!

16.04.2023 року з метою удосконалення знань і практичних навичок в разі виникнення надзвичайних ситуацій, у дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії #6 «Берегиня» проведено День цивільного захисту.

Педагоги з дітьми провели бесіди «Як діяти в надзвичайних ситуаціях», «Як вести себе з невідомими предметами», «Як діяти на сигнал «Увага! Небезпека!» Організовано навчальну евакуацію усіх учасників освітнього процесу з приміщення закладу.
Особливо цікаво пройшла зустріч з пожежниками, під час якої діти ознайомились з діями пожежників під час небезпеки та пожежною машиною.