Archive for Травень 28th, 2023

Ось настав час прощатися! 86 дітей випускників дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії #6 «Берегиня» попрощалися зі стінами садка.

Залишили свої іграшки , а самі вступили на щасливу доріжку «перший клас». Ми радіємо з Вами разом і бажаємо «Успіху у щасливе життя – «Школа»!!!
Школо зустрічай наших щасливих випускників!!!
Ми дякуємо батькам за таких хороших дітей!!!
Дякуємо нашим захисникам ЗСУ!!!
Слава Україні!!!

Щороку усі , хто навчається і працює у нашій Берегині ,долучаються до підтримки маленьких буковинців. ДЯКУЮЄМО УСІМ!

Фізкультурно-оздоровчий захід MOVE Week 2023 для закладів дошкільної та загальної середньої освіти!!! Учні 1, 2, 3. 43  класів Чернівецької гімназії #6 “Берегиня” за активний спосіб життя!

@UkraineActive @International Sport and Culture Association
@v4sport.Foundation @AkademiaKrokietaiLamy, Інститут модернізації змісту освіти МОН, #ua_active #NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland