Archive for Травень 22nd, 2023

Вкотре співпрацюємо з Ювенальна поліція Чернівецькoї області!

І сьогоднішня зустріч учнів 6-7 класів Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” із інспектором сектору ювенальної превенції ВП Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області, лейтенантом поліції Спринь Валентиною Валеріївною відбулася у легкому ігровому форматі проте досить продуктивно.
У формі дружньої бесіди та за допомогою карткової настільної гри “Коло безпеки” наші учні разом із Валентиною Валеріївною поспілкувались про явища насильства, булінгу, форми та методи його попередження та подолання, види, причини й різноманітні наслідки насильства, ознайомилися з юридичними мірами відповідальності, особливостями звернення по допомогу у разі ризику ситуації насильства або безпосереднього випадку, а також розглянули можливості припинення та запобігання цього злочину. Було цікаво та пізнавально! Дякуємо за зустріч та до подальшої співпраці!

В період з 15 по 21 травня 2023 року за ініціативою ООН по всьому світу відбувся 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху.

Чернівецька гімназія №6 «Берегиня» також долучилися до його проведення і з 15 по 21 травня 2023 року у закладі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху . Метою даного тижня було привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед учнів нашого закладу та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм на дорозі. Правила дорожнього руху старанно вивчаємо і себе оберігаємо!