Виставка малюнків, фотовиставка, години громадянської освіти, інформаційні дайжести, години цікавих повідомлень, онлайн-вікторини, конкурс есе, віртуальні мандрівки – все це було проведено у Чернівецькій гімназії “Берегиня” протягом Декади громадянської освіти, яка тривала з 01.05.2023 р. по 12.05.2023 р.
Формуємо громадянські і соціальні компетентності, ціннісні орієнтири і громадянську самосвідомості учнів нашого закладу!
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/user.png)