Завдяки їм та всім іншим захисникам України , я , мої друзі і рідні та всі інші українці можуть спокійніше спати вночі , відвідувати школу , відбудовувати нашу країну та намагатися жити звичним життям .
Я щиро вірю , що завдяки таким сміливим захисникам , як мій брат і татусь, Україна скоро здобуде перемогу і наш прапор замайорить у кожному куточку нашої Батьківщини
.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Також я щиро пишаюся своєю матусею , Тетяною , яка своїми молитвами , любов’ю ,недоспаними ночами і вірою в краще завжди підтримує нас ![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Я дуже люблю свою родину і пишаюся нею ![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Вірю в найшвидшу перемогу і що всі родини знову об’єднаються під мирним небом України![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)