Щирі вітання учням 5 класу – Мінтянському Денису та Міцкан Ірині; учням 6 класу – Мірошниченку Матвію та Токарюк Анастасії; учням 7 класу – Галіщук Маргариті та Токарюку Дмитру та вчителю фізичної культури Федорову Євгену Миколайовичу із перемогою ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
3 місцем серед 18 команд міста Чернівці у міському етапі всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів закладів загальної середньої освіти «Cool Games» 2 віковий дивізіон.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Пишаємося нашими спортсменами!
Успіху на обласному етапі!