Моя найбільша мрія – це повернення додому татуся. Він вже більше року є добровольцем і захищає наш великий та спільний дім – Україну. І я дуже хочу, аби всі знали його ім’я: Шенделар В’ячеслав Іванович, найкращий тато та воїн світла.
Кожної миті я згадую ріднесенький голос, теплі ручки та обійми з ним. Я вірю, що він повернеться додому з перемогою і ми надалі будемо жити в оселі, де багато сміху, любові та святого миру.
Любий татусю, я пишаюся тобою дуже-дуже. Ти унікальний своїм чистим серцем та мужністю. Дякую тобі ![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)