Я Дребот Артем Ігорович, учень 5 класу Чернівецької гімназії №6 “Берегиня”, пишаюся своїм татом, Дреботом Ігорем Васильовичем, за його хоробрість та відвагу.
Він пішов добровольцем у лави ЗСУ, щоб захищати свою сім’ю та рідну землю![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
Татусю, пам’ятай, ти не тільки найкращий захисник, а ще й найкращий тато у світі. Я вдячний тобі за те, що ти завжди захищаєш мене, нашу сім’ю та Україну. Запам’ятай- ти мій ,,янгол охоронець”. Я дуже сильно люблю тебе. Дякую тобі за все, мій найкращий Тато!
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)