![Screenshot_1](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/05/Screenshot_1.png)
Наші “Буковинські соколи” і Всеукраїнський Фестиваль-огляд «Ватра» у рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») присвячений Дню Героїв, що має на меті розкрити мистецькими засобами героїку російсько-української війни та мрію про Україну після Перемоги над рашизмом. Перемога за НАМИ! Ми в це віримо! Український державний центр національно-патріотичного виховання та Чернівецький ОЦНПВТКЕУМ Чернівецький обласний центр туризму