Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

FB_IMG_1714587675812

Сьогодні, як ніколи, ми повинні підготувати своїх учнів до самостійного життя, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Саме тому у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” в період з 22.04.2024 р. по 26.04.2024 р. пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
“Пожежна безпека”, “Безпека в побуті”, “Безпека на дорозі”, “Увага! Вибухонебезпечні предмети!”, “Дії при сигналі: “Увага! Повітряна тривога”, “Електробезпека”, “Правила поведінки при зустрічі із незнайомими людьми”, “Надання першої домедичної допомоги при травмах різного виду” – все це і не тільки розглянули, обговорили, опрацювали наші педагоги із нашими учнями. Адже хто попіклується про тебе, як не ти сам!