У Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” навчатися цікаво! Ви ще можете приєднатися до нас

Ще всього лише тиждень і ці допитливі, кмітливі та чудові дітки стануть частиною нашої “Берегинської” родини, адже 31 травня ми їх зарахуємо до 1 класу 2023 – 2024 н.р. Разом із Ерікою Борисівною Семенюк (вчителем вищої категорії , звання “Старший вчитель”) з вересня 2023 року у стінах гімназії №6 “Берегиня” наші першокласники будуть здобувати якісну освіту.
А сьогодні знову ж серія цікавих занять від наших креативних педагогів: Еріки Борисівни Семенюк та Альони Анатоліївни Гордійчук.
Останній тиждень для подання документів та заяви! А подати заяву можна через портал https://school.isuo.org/ , безпосередньо у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” (вул. І. Карбулицького буд.2) , або ж в управлінні освіти Чернівецької міської ради (вівторок та четвер з 9.00 до 16.00, вул. Героїв Майдану 176).