Сьогодні дітки продемонстрували знання казок (до речі, чудові майбутні актори
, нам таких треба!), майстерно попрацювали із геометричними фігурами, із легкістю порахували та порівняли кількість морських жителів на картинках, складали звукові схеми , писали, малювали та танцювали…
![😄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td2/1/16/1f604.png)
Заняття пройшли плідно!
Нагадуємо, що прийом заяв до першого класу 2023- 2024 н.р. триває, але завершується уже зовсім скоро, а саме 31.05.2023 р. ! Подати заяву Ви можете через портал https://school.isuo.org/ , безпосередньо у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” (вул. І. Карбулицького буд.2) , або ж в управлінні освіти Чернівецької міської ради (вівторок та четвер з 9.00 до 16.00, вул. Героїв Майдану 176).
Р.S. І як приємно, коли зафарбовуючи овал своїм улюбленим кольором діти в 5 років малюють СИНЬО-ЖОВТИМ ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
і кажуть, що саме це їх УЛЮБЛЕНИЙ!
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Наші УКРАЇНСЬКІ ДІТИ!