![344750743_6155312071248744_3862939305642169240_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/05/344750743_6155312071248744_3862939305642169240_n-768x346.jpg)
Серія занять з майбутніми першачками продовжується. Цього разу дітки плідно попрацювали на математиці разом із своєю майбутньою вчителькою Ерікою Борисівною Семенюк та помандрували в світ англійської мови разом із Яною Василівною Тихон.
Гідна зміна! Маленькі позитивчики! ![😀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f600.png)
![😀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f600.png)
Нагадуємо, що прийом заяв до першого класу 2023- 2024 н.р. триває, але завершується уже зовсім скоро, а саме 31.05.2023 р. ! Подати заяву Ви можете через портал https://school.isuo.org/ , безпосередньо у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” (вул. І. Карбулицького буд.2) , або ж в управлінні освіти Чернівецької міської ради (вівторок та четвер з 9.00 до 16.00, вул. Героїв Майдану 176).
Остання можливість навчатися у чудовій школі! Не прогавте свій шанс!
На наступному занятті майбутніх першокласників Ваша дитина уже може сидіти за партою у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”