![FB_IMG_1710490113329](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710490113329-768x1024.jpg)
А це світлини із уроку образотворчого мистецтва на тему: “Графічний дизайн. Плакат” у 7 класі. Креативно, творчо та майстерно! А провела його Марина Василівна Харитон, вчитель Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” і водночас працівник Інституту післядипломної педагогічгої освіти Чернівецької області, переможець обласного етапу конкурсу “Вчитель року”. Малювали та творили усі! Навіть і члени атестаційної комісії! Яскравий урок і чудове завершення декади педагогів, які цьогоріч атестуються у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”.