Archive for Березень 25th, 2024

«Нескорена весна!»

FB_IMG_1711638419063

Українська весна- дуже гарна пора року. Весна… вже сама згадка про неї будить у серці кожної дитини радість і тривогу.

Діти старшоі групи «Б» дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії #6 «Берегиня» висловили свою любов до України , просили миру, ласкавого сонечка та голубого неба без ракет.

Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!

Говорять сьогодні дорослі й малі.

Бо ти в нас найкраща,

Бо ти в нас єдина,

Нема такої, як ти на землі.

20.03.2024р. на базі гімназії #6 “Берегиня” в дошкільному підрозділі відбулася чергова зустріч творчої лабораторії для педагогів “Easter Art’s & Crafts Ideas for Children” або цікаві ідеї великоднього мистецтва.

FB_IMG_1711637874385

Цікавий майстер – клас провів Чернівецький центр професійного розвитку педагогічних працівників – Віолетта Палагнюк. Педагоги ознайомились з технікою – “айріс фолдінг” – складання смужок кольорового паперу під кутом у вигляді спіралі. Справжня фахівчиня, спікерка творчої лабораторії Lidia Kosovan занурила всіх учасників в процес «райдужного складання» кольорового паперу.

Педагоги з цікавістю прикрашали писанки, свічки, використовуючи різні матеріали: серветки, нитки, крупи, насіння тощо.

P.S. Щиро дякуємо Віолеті Палагнюк та творчим спікерам за їхню майстерність, творчість, продуктивну працю та позитивні емоції.

Минулий тиждень у нашій гімназії відзначали тиждень художньо-естетичного циклу.

FB_IMG_1711637098605

Учні разом із педагогами плідно працювали: створювали картини на тему «Моя квітуча Україна», знайомилися із сучасними саундтреками до фільмів та мультфільмів і надихаючись музикою малювали «музичний світ», яким вони його уявляють, відгадувати музичні вікторини та загадки, брали участь в майстер-класах, робили вітражі на склі… На цьому ми незупиняємося, а продовжуємо розвиватися і відкривати нове і цікаве.

В період з 18 по 24 березня 2024 року Чернівецька гімназії №6 “Берегиня” доєдналася до Global Money Week 2024 (Всесвітнього тижня грошей) .

FB_IMG_1711349055515

Ключова тема Global Money Week у 2024 році – “Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє”.

Ми хочемо. щоб наші учні були фінансово обізнані – над цим і працюємо!

Надзвичайно цікавою була зустріч із Володимиром Новаком-Садогурським, який презентував учням власну колекцію старовинних монет. Найдавніша монета у його колекції датується ІІ ст. до н.е.! #ГраНавчанняДобробут

#GMWUkraine2024 #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024

22 березня із 1993 року офіційно на всій планеті святкують Всесвітній день води

FB_IMG_1711348688002

Ми у своєму закладі освіти дотримуємося цього і зараз. Саме тому у п’ятнцю 22 березня у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” пройшло ряд активностей метою яких було привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання. Виховуємо екологічно свідому молодь!

Розпочалися канікули!!!!

Не знаю як у Вашій школі, але наші учні сьогодні можуть довго спати, адже у них розпочалися КАНІКУЛИ! Проте безпека діток понад усе! Саме тому наші педагоги не забули повторити правила поведінки на канікулах! Відпочиваємо безпечно!