Archive for Березень 8th, 2024

Так емоційно, артистично, класно декламувати вірші не кожен зможе!

FB_IMG_1709893280205

А для нашої Софії Лисої – це взагалі не проблема!

Ось і завершився ІІ етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Літературна творчість», присвячений 210-ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Вітаємо нашу надзвичайно талановиту ученицю, шестикласницю Лису Софійку, яка у свої 11 років у 2 віковій категорії (11 -14 років) гідно виборола 2 місце!

А далі у Софійки ще все попереду!

Софія точно не з тих діток, що буде зупинятися на досягнутому! Ми в тебе віримо і успіху на сьогоднішніх конкурсах .

P. S. Бувають різні цікаві ситуації і цей конкурс ми точно запам’ятаємо. Я не думала, що нагородження може якось здивувати опісля, але виявляється, що так!

Атестаційна комісія Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” продовжує активно працювати.

FB_IMG_1709892702050

Профорієнтація важлива! І так думаю не лише я, але і соціальний педагог нашого закладу Марія Василівна Гамаль. “Правильність вибору професії – успішне майбутнє!” – саме так звучала тема заходу. Невимушене дружнє спілкування, відкритість та обгрунтування власної точки зору, робота в групах та проєктна діяльність, змістовна цікава інформація та спільні висновки і просто хороший настрій – це результат проведеного заходу. Атестаційна комісія зробила свій вибір, а ось вибір наших дев’ятикласників ще попереду і ми переконані, що наші учні зроблять правильний вибір і від своєї майбутньої професії будуть отримувати задоволення!