![FB_IMG_1703346295802](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1703346295802-768x970.jpg)
Його “Патріотична ялиночка” завоювала не лише наші серця, але і серця членів журі.
Найщиріші вітання для Максима та його вчителя-наставника Наталії Дмитрівни Українець із перемогою 1 місцем та успіху на обласному етапі цього ж конкурсу.
Його “Патріотична ялиночка” завоювала не лише наші серця, але і серця членів журі.
Найщиріші вітання для Максима та його вчителя-наставника Наталії Дмитрівни Українець із перемогою 1 місцем та успіху на обласному етапі цього ж конкурсу.