Archive for Грудень 8th, 2023

Інформаційна Всеукраїнська кампанія “16 днів проти насильства” триває!

FB_IMG_1702203116654

Інформаційна Всеукраїнська кампанія “16 днів проти насильства” триває!

І сьогодні у Департаменті освіти і науки Чернівецької військової адміністрації відбулося відкриття виставки малюнків переможців обласного конкурсу «Світ проти насильства» та нагородження переможців.

І як приємно, що із 386 учасників, які взяли участь у даному конкурсі, учень 6 класу Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” Гордійчук Костянтин ввійшов у список НАЙКРАЩИХ, у список ПЕРЕМОЖЦІВ!

Щирі вітання Костянтину та його наставниці – педагогу та бібліотекарю нашого закладу Альоні Анатоліївні.

І не дивлячись на те, що повітряна тривога трішки внесла корективи наш Костянтин отримав свою грамоту та цікаві подарунки від спонсорів.

Виставка малюнків «Світ проти насильства» – це ще одне нагадування про існування проблеми насильства та можливість привернути увагу суспільства до прав дитини.

Ми проти насильства!

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. І діти дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії # 6 «Берегиня»

FB_IMG_1702202889076

теж приєдналися до святкування. З дітьми проведено заняття – бесіди, які розширили знання про хустину як давній символ української жіночності. Адже українська хустка здавна вважалася оберегом та символом патріотизму, свободи та любові.

7 грудня – Всесвітній день української хустки.

FB_IMG_1702200908275

7 грудня – Всесвітній день української хустки. Якщо вишиванка – це український генетичний код, то хустина – оберіг та символ життя, пам’ять роду, його святиня. Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Шануємо наше, українське!

Як приємно, коли із Управління освіти Чернівецької міської ради везеш аж 13 дипломів одночасно!   І це завдяки нашим надзвичайно талановитим учням!

FB_IMG_1702275738961

І це завдяки нашим надзвичайно талановитим учням! Найщиріші вітання нашим вокалістам Марчук Вікторії, Білатчук Вікторії, Лисій Софії, Білатчук Надії, Червоноградській Ніколь, рою дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл (“Джура”) “Буковинські соколи”; декламаторам Робуляк Анастасії, Каланчі Миколі, Орлецькій Анастасії, Шевчук Ілоні, Гордійчуку Костянтину, Лисій Софії, Ілінчуку Євгенію та педагогам, які підготували своїх талановитих учнів Наталії Козовській , Яні Тихон, Ларисі Фіголь, Віті Робуляк, Христині Гончар, Марії Гамаль, Еріці Семенюк , Альоні Гордійчук, Наталії Українець із гідними відзнаками!

Молодці! Так і тримати!