Archive for Грудень 9th, 2023

FB_IMG_1702276633801

І знову наші майбутні художники Ткачук Ангеліна, Гордійчук Костянтин та Ткачук Анна творять! Цього разу це листівка присвячена пам’ятним дням, святковим дійствам чи релігійним святам України, адже саме така тематика виставки-конкурсу дитячого малюнка «Україна на святковій листівці».

Успіху нашим талановитим діткам та їх керівникам!

І в Україні будуть свята!

Лідери – Майбутнє

І на завершення робочого тижня чудовий форум лідерів учнівського самоврядування “Лідери: Майбутнє”, організатором якого вкотре є Управління освіти Чернівецької міської ради.

І сьогодні наші дев’ятикласники Яна, Анастасія, Андрій, Олександра та Євгенія мали змогу у дружньому форматі поспілкуватися із Ларисою Клічук, дружиною мера Чернівців, лікаркою, заступницею гендиректора з медичного маркетингу та адміністрування міської клінічної лікарні; Мариною Кирилюк, секретаркою Чернівецької міської ради, засновницею першої маркетингової компанії у Чернівцях; Русланом Білоскурським, деканом економічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича, депутатом Чернівецької міської ради та Ратміром Турчаніновим, майстром спорту України, переможцем всеукраїнських та міжнародних турнірів з боксу.

Цікаво, пізнавально та весело!

Жаль, що це уже останній форум лідерів учнівського самоврядування у цьому році. Але далі будуть форуми 2024!

З нетерпінням чекаємо!