![FB_IMG_1702277160427](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702277160427-768x432.jpg)
Свято має бути у кожного!
Чернівецька гімназія №6 «Берегиня» підтримала ініціативу Чернівецького обласного благодійного Фонду допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя» та доєдналася до XXІІ благодійного марафону «Дарунки Миколая».
Як результат – 3521 гривня були зібрані у закладі та спрямовані на лікування та подарунки для онкохворих буковинських дітей, що перебувають на лікуванні у кардіоонкогематологічному відділенні Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні (вул. Руська, 207а).
Бажаємо маленьким буковинцям швидкої перемоги на страшною недугою та вітаємо із новорічно-різдвяними святами!
Дякуємо всім учням, педагогам та батькам за благодію. Разом ми сила!