![395394653_1731482990698694_8692476868170901113_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/395394653_1731482990698694_8692476868170901113_n-768x345.jpg)
Навіть не дивлячись на те, що сьогодні у нашому закладі останній день канікул бажаючих доєднатися до написання радіодиктанту було багато, що очно, що дистанційно: учнівське самоврядування, педагоги, та працівники закладу , учні, батьки і навіть наш рій “Буковинські соколи” Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Писали всі, адже УКРАЇНСЬКА МОВА має значення! Шануємо та плекаємо свою рідну мову!