Archive for Жовтень 1st, 2023

Мережа уласів та учнів наявність вільних місць на 01.10.2023р.

Гра , яка захоплює усіх : і учнів, і педагогів! А наші “Буковинські соколи ” , як завжди, МОЛОДЦІ!!!

Сьогодні наші “Буковинські соколи” на черговому етапі міських змагань дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Вміння по метанню гранати продемонстровано, линву перетягнуто …. рухаємося далі!

Солодкий сюрприз напередодні професійного свята  Було неочікувано, смачно та дуже солодко! Цінуємо всіх і кожного!

Ми пам’ятаємо завдяки кому ми можемо сьогодні зранку спокійно просинатися, радіти новому дню та щось планувати….
Чернівецька гімназія №6 “Берегиня” вдячна кожному ЗАХИСНИКУ , хто бореться за незалежність та цілісність нашої держави!
З днем ЗАХИСНИКІВ та ЗАХИСНИЦЬ України!

Учні Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” приєднуються до челенджу «Дякую тобі…» запущеного Департаментом освіти і науки ЧОВА в рамках обласної кампанії “Я – український педагог! І в цьому моя суперсила!” .
Наші українські вчителі – НАЙКРАЩІ!
Вчителі “Берегині” – НАЙКРАЩІ!
Зі святом ВСІХ вчителів!