Гарно попрацювали – і хороші результати! Щиро вітаємо наших переможниць

395341417_1730940627419597_1415607958856647322_n

БІЛАТЧУК НАДІЙКУ із переможним
ІІІ місцем у молодшій віковій категорії та МАРЧУК ВІКТОРІЮ із абсолютною перемогою у середній віковій категорії
І місцем у міському конкурсі талановитої молоді «На струнах серця Чернівців». Талановиті діти – гордість та майбутнє нашої України і нашої “Берегині” також.
Щира подяка батькам за талановитих красунечок, підтримку, віру і допомогу та колективу Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” , а особливо Яні Тихон та Наталії Козловській. Разом ми сила!
А нашій неперевершеній Вікторії Марчук успіху на обласному етапі даного конкурсу “Буковинська зіронька”. В тебе все вийде! Уже тримаємо за тебе кулачки!
Надзвичайно щасливі, що у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” навчається так багато талановитих діток.