![322598822_545051384312726_4263126711998516953_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2022/12/322598822_545051384312726_4263126711998516953_n-300x225.jpg)
Були сюрпризи, перемоги, невдачі. Але у дітей дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії # 6 «Берегиня» залишилося бажання зустріти Новий рік у мирі, спокої, без тривоги, щоб повернулися здоровими рідні татусі, брати та сестри. Та бажання отримати солодощі не залишилось осторонь. Діти з радістю прикрашали ялинку, зустрічалися з різними казковими героями, грали в різні ігри, співали пісні, танцювали. А в замін отримали хвилини радощів, сміху та солодкі пакунки.
Казково прикрашена ялинка та чарівно вбрана музична зала подарували незабутні враження та настрій малятам.
Ми дякуємо нашим захисникам, які захищають нас і дарують дітям щасливе дитинство!