Archive for Грудень 6th, 2022

День Збройних сил України в дошкільному підрозділі гімназіїї №6 “Берегиня”

І сьогодні діти дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії # 6 «Берегиня» дякують тим, хто захищає нашу рідну землю від ворогів. Ми гордимося нашими воїнами за їхню мужність, сміливість і впевненість.
Педагогами закладу проведено з дітьми тематичні заняття, бесіди, розповіді, читання художніх творів, перегляд презентацій, які допомогли дізнатися про захисників та захисниць своєї держави, їхніми героїчними вчинками. А дошкільнята середньої групи «А» та «Б» під час спортивно – музичної розваги «Ми сміливі козачата» показали свою спритність та витримку у естафетах, вчилися бути добрими та допомагати один одному.
В залі відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно – патріотичним духом.
Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня

318109608_1531091270737868_1039415319416557734_n
. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. У Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” сьогодні пройшов ряд заходів задля гідного відзначення цього дня. Ми щиро вдячні кожному Захиснику за неоціненний вклад , яким Ви пришвидшуєте нашу перемогу.
Віримо в наші Збройні сили України!