Зимові розваги для учнів 5-9 класів

У Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” не лише гарно навчаються, але і вміють активно та весело відпочивати.
Кінець грудня у всіх дітей асоціюється із наближенням новорічно-різдвяних свят, розвагами, колядками, щедрівками, хорошим настроєм, початком зимових канікул. Ось і цьогоріч, напередодні канікул, а саме 22 -23 грудня, у нашій “Берегині” було чути дитячий сміх, колядки під час “Зимових розваг”, які організували та провели для учнів 5-9 класів педагоги- організатори Наталія Леонідівна Козловська та Яна Василівна Тихон. Командний дух, інтелектуальні та спортивні вміння, гуманне та толерантне відношення один до одного, вміння виходити із будь-якої ситуації продемонстрували наші учні та їх класні мами.
В народі кажуть: “Як зустрінеш, так і проведеш”! Ми переконані, що наші учні чудово відпочинуть на канікулах і ми з нетерпінням будемо чекати їх 30 січня уже 2023 р. у рідній “Берегині”!