![318109608_1531091270737868_1039415319416557734_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2022/12/318109608_1531091270737868_1039415319416557734_n-300x225.jpg)
. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. У Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” сьогодні пройшов ряд заходів задля гідного відзначення цього дня. Ми щиро вдячні кожному Захиснику за неоціненний вклад , яким Ви пришвидшуєте нашу перемогу.
Віримо в наші Збройні сили України!