День Збройних сил України в дошкільному підрозділі гімназіїї №6 “Берегиня”

І сьогодні діти дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії # 6 «Берегиня» дякують тим, хто захищає нашу рідну землю від ворогів. Ми гордимося нашими воїнами за їхню мужність, сміливість і впевненість.
Педагогами закладу проведено з дітьми тематичні заняття, бесіди, розповіді, читання художніх творів, перегляд презентацій, які допомогли дізнатися про захисників та захисниць своєї держави, їхніми героїчними вчинками. А дошкільнята середньої групи «А» та «Б» під час спортивно – музичної розваги «Ми сміливі козачата» показали свою спритність та витримку у естафетах, вчилися бути добрими та допомагати один одному.
В залі відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно – патріотичним духом.
Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!