![314725007_1468028837022469_4270876979296579784_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2022/11/314725007_1468028837022469_4270876979296579784_n-724x1024.jpg)
Педагоги дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії #6 «Берегиня», діти та батьки прийняли участь в заході, яке ініціювало управління освіти Чернівецької міської ради єспільно з ГО «Крик душі», підготовивши та показавши дітям виставу «Як Данилко врятував Україну». Отиимані кошти спрямовані на придбання канцтоварів для дітей з деокупованих територій .
Працюємо разом на перемогу.
Чужих дітей не буває !