«Увага! Діти на дорозі!»

315586339_1327683501376935_871070316131731342_n

Традиційно в дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії # 6 «Берегиня» проводено тематичний тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!», метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання дітьми та дорослими правил поведінки на дорозі.
В рамках тижня педагогами були проведені тематичні заняття та бесіди, ігрові ситуації, читання художніх творів, розглядання ілюстрацій, дидактичні ігри, перегляд мультфільмів, які допомогли дітям вивчити та закріпити правила дорожнього руху та вміння поводитись на дорозі та в транспорті.
Особливо звернуто увагу на дотримання правил дорожнього руху дорослими, адже вони є зразком для дитини.