Archive for Листопад 7th, 2022

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” РОЗПОЧАТО!

❗️В сучасних умовах дуже важливо, щоб діти знали , як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Тренерки з мінної небезпеки Борисенко Софія та Наріжна Інна провели цікаве заняття з учнями 3-5 класів на тему мінної безпеки.💥 Вони обговорювали, яку небезпеку несуть ці знахідки і алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Проєкт реалізується командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки ЮНІСЕФ, Міністерства молоді та спорту України та Управління освіти Чернівецької міської ради 💛💙
Дякуємо за співпрацю!

Батьківські збори у дошкільному підрозділі Чернівецької гімназії №6 “Берегиня”

Без названия
Сім’я і заклад дошкільної освіти – це два суспільні інститути , які закладають фундамент майбутнього дитини і мають спільну мету: виховати здорову, соціально адаптовану, усебічно розвинену особистість із високим інтелектуальним, творчим та духовних потенціалом.
Діти, батьки, вихователі, адміністрація закладу – це рівноправні партнери!

Дякуємо батькам за небайдужість, Вашу зацікавленість та пропозиції!