![FB_IMG_1710139910367](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710139910367-768x346.jpg)
Як вміло можна інтегрувати два навчальні предмети: “Математику” та “Я досліджую світ” продемонструвала вчитель початкових класів Неля Василівна Дребот.
Члени атестаційної комісії разом із четвертокласниками успішно подолали всі запропоновані педагогом зупинки, виконали усі завдання та успішно досягнули фінішу.
А вивердження вулкану – це щось неймовірне!
Чудовий нетрадиціний урок!
Продумано, цікаво та результативно!