Зима улюблена пора року. Запитаєте чому? Тому що тільки взимку, напередодні новорічних та різдвяних свят народжуються найцікавіші казки. Щоправда, дорослі не завжди у них вірять, а даремно, зате діти молодшої групи «А» дошкільного підрозділу Чернівецької гімназії #6 «Берегиня» їх просто обожнюють. До них в гості завітала чарівна ворона Каріна Карлівна , яка допомагала дітям ліпити Сніговика, грати в ігри, співати пісні, розказувати віршики про чудову зиму. Діти разом з казковими героями склали чудову казку, а в подарунок отримали святковий настрій та чудові солодкі подарунки.