![404430789_1744136549433338_2954171832490555042_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/404430789_1744136549433338_2954171832490555042_n-577x1024.jpg)
Чи знали Ви, що найкращим подарунком для рідних , друзів та знайомих буде вивчений Вами та продекламований вірш? Так Ви точно всіх здивуєте! Саме так вважала Ольга Кобилянська! ![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Цікаву екскурсію “Лайфхаки Ольги Кобилянської” відвідали учнів 8-9 класів Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” разом із класними керівниками Яною Тихон, Аліною Кузняк та вчителем української мови Галиною Максимюк у Літературно-меморіальному музеї Ольги Кобилянської.
А після екскурсії звісно прогулянка містом та похід на піцу
Куди ж без цього? Проводимо вільний від уроків час із користю! #ОбєднаніЗнаннямиМистецтвом2023 #НПВБуковини2023
![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)