Archive for Листопад 17th, 2023

Hаші учні та педагоги масово долучилися до Всеукраїнської благодійної акції “День піжам”,

399728011_1742374339609559_1548902271644258634_n
Сьогодні у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” було, як ніколи, по-домашньому затишно. І на навчання зранку не сильно задумувалися, що одягнути, адже наші учні та педагоги масово долучилися до Всеукраїнської благодійної акції “День піжам”, організатором якої є Міжнародна благодійна організація “Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні”. Метою даної акції було не лише весело провести день у піжамах та отримати масу позитивних емоцій, але і зібрати кошти на будівництво першого в Україні Дому Рональда МакДональда на території найбільшої національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”, у якому буде до 50 спальних кімнат, що дасть можливість родинам, діти яких проходять тривале лікування, разом жити на території лікарні.
І сьогодні наш внесок у добру справу – 2464 грн.
Дякуємо всім учням, вчителям та батькам за участь у благодії.
Усім діткам бажаємо здоров’я! #Деньпіжам

“Толерантність – це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями” Кофі Аннан.

День толерантності у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня”