Archive for Листопад 14th, 2023
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Розпочинаємо Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху правильно!
![401476112_1740489823131344_7161463466151545499_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/401476112_1740489823131344_7161463466151545499_n-300x225.jpg)
Цікаво, пізнавально, весело!
![401555843_1740487553131571_6216793393705087017_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/401555843_1740487553131571_6216793393705087017_n-768x1024.jpg)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Ментальне здоровя – це розуміти власні емоції, піклуватися про себе, займатися спортом, знайти свій спосіб самодопомоги; це плакати, коли болить; це баланс роботи та відпочинку; це робота із психологом, радіти приємним речам, реалізувати свій потенціал, це іноді почуватися не ОК…
![401501147_1740484613131865_578435436989780361_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/401501147_1740484613131865_578435436989780361_n-300x225.jpg)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
відбулася зустріч учнів 7-9 класів із старшим інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області
![401509274_1740441853136141_6587034534054339512_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/401509274_1740441853136141_6587034534054339512_n-300x225.jpg)
Чи знали ВИ, що кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося 16 років. Однак, за вчинення окремих видів злочинів до кримінальної відповідальності притягуються неповнолітні особи у віці від 14 до 16 років. З метою профілактичної роботи щодо недопущення правопорушень неповнолітніми у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” лейтенантом поліції Валентиною Спринь та інспектором, лейтенантом поліції Максимом Білаком. Дякуємо Ювенальна поліція Чернівецькoї області за постійну співпрацю. Як завжди цікаво та інформаційно! Read more »
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/folder.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/comments.png)
Продовжуємо популяризувати рухову активність серед учнів.
![401087264_1740435383136788_6780317244843120977_n](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/401087264_1740435383136788_6780317244843120977_n-721x1024.jpg)
Чергова руханка від учнів Чернівецької гімназії №6 “Берегиня” в рамках Всеукраїнської онлайн руханки та фестивалю “Назустріч успіху”. Організатори – Українська федерація “Спорт заради розвитку”. Далі буде… Read more »