З 13 по 19 листопада 2023 року У Чернівецькій гімназії №6 «Берегиня» проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

404187246_1743456596168000_8890273003293094344_n

Протягом тижня у закладі було проведено ряд заходів, присвячених безпеці дітей на дорозі, а саме уроки щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму із залученням шкільного офіцера поліції; проведення виховних заходів з питань повторення правил дорожнього руху у формі бесід, вікторин, відеолекторіїв, заочних подорожей, рольових і сюжетних ігор, перегляду тематичних мультфільмів; проведення майстер-класів з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП; створення та розповсюдження інформаційних буклетів «Правила дорожнього руху», виставка дитячих малюнків «Правила дорожнього руху»; розповсюдження листівок, пам’яток з питань правил користування громадським транспортом; проведення індивідуальних та групових бесід на тему безпеки дорожнього руху з учнями, які мають скейти, велосипеди, роликові ковзани, електросамокати; майстер-клас для учнів з виготовлення рефлекторних браслетів, які зроблять їх видимими на дорозі в темний час доби. Було цікаво та пізнавально!