Якщо ти мрієш в майбутньому стати електромеханіком з ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки; оператором з обробки інформації та програмного забезпечення; секретарем керівника, діловодом, адміністратором; агентом із постачання; помічником вихователя, соціальним робітником; офіс-адміністратором , тоді тобі у Чернівецький професійний ліцей сфери послуг.
Профорієнтаційна робота у Чернівецькій гімназії №6 “Берегиня” Чернівецький професійний ліцей сфери послуг.
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/date.png)
![](http://nvk-berehynya.cv.ua/wp-content/themes/myrecipe/images/user.png)